• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

pióro 2rok 2018

KATARZYNA PŁACHTEJ – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

rok 2017

KATARZYNA PŁACHTEJ – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

rok 2016

WERONIKA LESIK – laureatka I m. na Mistrzostwach Polski Juniora Młodszego w Indywidualnych Gimnastycznych Skokach na Trampolinie w Łańcucie, I m. w Pucharze Polski w skokach indywidualnych na trampolinie i skokach na ścieżce oraz I m. w indywidualnych gimnastycznych skokach na trampolinie kobiet w klasie III na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży – Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych
KATARZYNA PŁACHTEJ – laureatka III m. w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Języku Polskim
ALEKSANDRA SEGIN – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego
SEBASTIAN STEMPLEWSKI – laureat II m. w konkurencji prezentacja multimedialna w 2. edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego o Księciu Janie Dobrym

rok 2015

ALICJA FRYC – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego
POLA STANISZEWSKA – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
SEBASTIAN STEMPLEWSKI – laureat I m. w konkurencji prezentacja multimedialna w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym o Księciu Janie Dobrym

rok 2014

MICHAŁ BEDNARZ – laureat II m. w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Języku Polskim

rok 2013

MICHAŁ BEDNARZ – laureat Wojewódzkiego Konkursu Technicznego
ALEKSANDRA GÓRSKA – laureatka III m. w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego dla dzieci i młodzieży”
MICHAŁ GRZELAK – laureat II m. w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Języku Polskim
MATEUSZ KRZEMIŃSKI – laureat III m. w konkurencji soliści klasa srebrna na Mistrzostwach Polski Młodzików w Łyżwiarstwie Figurowym
PIOTR KSIĄŻEK – laureat Wojewódzkiego Konkursu Technicznego
WERONIKA LESIK – laureatka I m. w konkurencji skoki na trampolinie dziewcząt w klasie młodzieżowej w ogólnopolskich zawodach „Pierwszy Krok Sportowy”

rok 2012

BARTOSZ FIRLEJ - laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka angielskiego
MARTYNA OSADA- laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego
MICHAŁ GRĄDOWY -
laureat Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego i laureat Wojewódzkiego Konkursu Technicznego

rok 2011

JAN GRZELAK - laureat Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Języku Polskim
ZOFIA BOLEK
- laureatka Wojewódzkiego Konkursu Technicznego
MACIEJ NIELSKI -  laureat Wojewódzkiego Konkursu Technicznego
MICHAŁ GRĄDOWY - laureat Wojewódzkiego Konkursu Technicznego
MONIKA KOŁODZIEJ - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego
KAROLINA KOWALCZYK - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego
JAKUB MIRONOWICZ - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

rok 2010

PIOTR BOGDOŁ - laureat Wojewódzkiego Konkursu Technicznego

rok 2009

TOMASZ  SKIERA - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego

rok 2008

AGNIESZKA GONTAREK - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Technicznego
JUSTYNA FRONT - I m. w VII edycji „Konkursu Wiedzy o Języku Polskim"
OSKAR KOWOL - laureat Wojewódzkiego Konkursu Technicznego

rok 2007

MARTA CYPRYS - POLEK - I m. w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Języku Polskim
MACIEJ WAŚNIOWSKI
- laureat Wojewódzkiego Konkursu Technicznego
ALEKSANDRA NIEMCZYK
- laureatka Wojewódzkiego Konkursu Technicznego

rok 2006

ANNA GRUSZKA - III m. w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Języku Polskim

rok 2005

AGNIESZKA WISŁA - laureatka - Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
ALEKSANDRA PRAŻMOWSKA - I m., III m. w korespondencyjnych Mistrzostwach Polski w pływaniu
ŁUKASZ WOŹNY - laureat Wojewódzkiego Konkursu Technicznego

rok 2004

BARTŁOMIEJ BOCZAR - laureat Wojewódzkiego Konkursu Technicznego
KATARZYNA MAŚLANKIEWICZ - laureatka XXVIII Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

rok 2002

MAGDA JANOCHA - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Technicznego - II m.
SZYMON RUSZCZEWSKI - laureat Wojewódzkiego Konkursu Technicznego - I m.

rok 2001

ADAM PYKA - laureat Wojewódzkiego Konkursu Technicznego
MAGDALENA TOKAR - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Technicznego
KINGA HALAMODA - laureatka XXX Regionalnego Turnieju Historycznego
CLAUDIA KOZŁOWSKA - I m. Międzynarodowe Zawody w Łyżwiarstwie Figurowym

rok 2000

KRZYSZTOF MAŁY - laureat Wojewódzkiego Konkursu Technicznego
PIOTR PIECHURA - laureat Wojewódzkiego Konkursu Technicznego
ELŻBIETA BENSZ - zdobywczyni I m. w Międzynarodowym Turnieju w Judo (Słowacja)

rok 1999

SZYMON STAWIŃSKI - laureat Wojewódzkiego Konkursu Technicznego
JUSTYNA PORADA - laureatka V Wojewódzkiego Konkursu Muzycznego
GRZEGORZ BLACHA - laureat V Wojewódzkiego Konkursu Muzycznego
ŁUKASZ KARBOWIAK - laureat Ogólnopolskiego Konkursu "Europa w Szkole"

rok 1998

MIRON SADZIAK - laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego, laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego, laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
DOROTA TISZBIEREK - I m. w XXVII Regionalnym Turnieju Historycznym
AGATA CIEŚLIK - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu "Europa w szkole"