• Kontrast
  • Tekst
  • Powiększenie
  • Skalowanie treści 100%
  • Aa Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21
im. Obrońców Pokoju
ul. Henryka Sienkiewicza 4

Godło PolskiGodło Polski Biuletyn informacji publicznej BIP - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna

W czwartek 16.03.2023 r. zorganizowaliśmy Dzień Otwarty. Do naszej szkoły przybyło liczne grono przedszkolaków. Przywitaliśmy Gości radośnie i zaprosiliśmy do zwiedzania  naszej szkoły oraz udziału w atrakcyjnych zajęciach. Dzieci z uśmiechem i ochotą wyruszyły na wędrówkę po szkole, korzystając z otrzymanej mapy zwiedzania szkoły.

Pierwszą  atrakcją była zabawa interaktywna z wykorzystaniem Bum Bum Rurek. Do gry włączyli się rodzice. Było wesoło! Na drugim piętrze, w super wyposażonej sali komputerowej, odbyły się pokazy robotów - wrażenia jak z filmu LEGO. Wiosna, to czas ogrodowych prac. Zatem nasi mali ogrodnicy posadzili roślinkę, która pięknie zakwitnie, gdy będą ją pielęgnować. W sali chemicznej przedszkolaki pod bacznym okiem starszych kolegów i Pani Chemik, wzięli udział w licznych doświadczeniach, m. in. „Magiczne zapałki”, „Pasta dla słonia”. Każdy uczestnik „chemicznych rewolucji” mógł wyprodukować papier czerpany, swój zapach i mydło.

Po tych atrakcjach dzieci przeszły do sali gimnastycznej. Rzuty do kosza, tor z przeszkodami to nielada gratka dla wysportowanych przedszkolaków.

To był radosny i  udany dzień!

Joanna Kot

 

2022 2023

facebook

facebook

facebook