• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

Uczniowie klasy 7c Karolina Feder, Julia Sztangret, Karolina Wąsowska, Mateusz Kuzia i Franciszek Sztangret - drużyna „PSP 21 Opole” – biorą udział w konkursie Ministerstwa Sprawiedliwości „Liga Sprawiedliwości” . Trenerem i opiekunem drużyny jest Pan Wojciech Iwanowski.
Celem konkursu jest zwiększenie świadomości młodzieży w zakresie edukacji prawnej, kształtowanie ich postaw życia obywatelskiego i zaangażowania w życie społeczne. Poza walorem edukacyjnym konkurs daje również uczestnikom możliwość świetnej rozrywki i rywalizacji pomiędzy zgłoszonymi do konkursu szkołami z całej Polski. Drużyna co tydzień rozwiązuje kolejne zadania opublikowane na stronie konkursu.

Na 102 drużyny z Polski nasza drużyna jest na 5 miejscu – to już półmetek rozgrywek. Rund jest 6, następnie odbędzie się faza pucharowa – Play -Off. Przed Drużyną Ligi Sprawiedliwości PSP 21 trzy bardzo ważne tygodnie rundy zasadniczej. Cel to obronić miejsce w pierwszej piątce drużyn z całej Polski.                                                                                                       Trzymamy kciuki i życzymy SUKCESU!!!

Każdy może śledzić poczynania naszej drużyny na stronie internetowej konkursu: Liga Sprawiedliwości » HOME (xn--ligasprawiedliwoci-mod.pl)