Zakończył się ogólnopolski konkurs, organizowany przez Ministerstwo Sprawiedliwości, "Liga Sprawiedliwości". Drużyna PSP 21 z klasy 7c - Karolina Feder,  Karolina Wąsowska, Julia Sztangret, Franciszek Sztangret, Mateusz Kuzia wywalczyła IV miejsce w Polsce. Opiekunem drużyny był Pan Wojciech Iwanowski. W konkursie uczestniczyły 102 szkoły podstawowe z całej Polski. Na sukces złożyły się prezentacje związane z wiedzą na temat pracy prokuratora, sędziego,  adwokata czy komornika. Do prezentacji uczniowie dołączali rysunki, pisali wiersze, rozprawki, prowadzili ankiety, pogadanki z młodszymi kolegami, nagrywali krótkie filmy, prowadzili wywiady. Do tego musieli wykazać się znajomością działania organów Sprawiedliwości. Konkurs trwał 10 tygodni. Ostatecznie zajmujemy piękne, czwarte miejsce. Wielkie brawa i gratulacje dla całej drużyny. Bardzo cieszymy się Waszym sukcesem.