SONY DSC                           24 czerwca 2021 roku uroczyście, z zasłużonymi honorami, Dyrekcja i Grono Pedagogiczne pożegnali uczniów klas ósmych. O godzinie 16.30 na boisku szkolnym w słonecznej aurze po raz ostatni spotakali się uczniowie klas: 8A, 8B i 8C wraz z Dyrekcją, ze swoimi wychowawcami: p. Anną Andruszko, p. Bartoszem Koszelą i p. Renatą Raróg oraz nauczycielami i w towarzystwie swoich dumnych rodziców odebrali oni dyplom ukończenia szkoły. Oczywiście zostały również przyznane najlepszym wśród najlepszych Odznaki Klubu Przodujących Szkół oraz liczne nagrody.
Pani Dyrektor Krystyna Płaskoń po raz ostatni złożyła serdeczne podziękowania na ręce Rodziców, którzy aktywnie udzielali się na rzecz naszej szkoły, współtworząc tę naszą małą społeczność. Spośród nich tytułem - Przyjaciela Szkoły - została uhonorowana Pani Katarzyna Książek.
Całość tego spotkania uświetniły występy uczniów: Mateusza Markuszewskiego, który wraz ze swoją partnerką, przepięknie zatańczyli oraz Wojciecha Talara, który równie pięknie zagrał na skrzypcach. Swój występ wokalny zaprezentowały uczennice klasy 8c - Anna Partyka i Nina Czech. Na zakończenie nauczyciele PSP 21 mieli przygotowaną dla naszych już prawie absolwentów niespodziankę, która, w ocenie młodzieży oraz ich rodziców, okazała się "wisienką na torcie". Zainteresowanych zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć z tego przesympatycznego, choć okraszonego łzami pożegnań, spotkania.