• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

Nasza szkoła jak co roku brała udział w Ogólnopolskim Programie "Akademia Bezpiecznego Puchatka". W trakcie realizacji programu na podstawie otrzymanych materiałów edukacyjnych i pod nadzorem nauczycieli uczniowie uczyli się podstawowych zasad ruchu drogowego, schematu udzielania pierwszej pomocy, a także prawidłowego reagowania w przypadku zagrożeń.

Program zakończył się wypełnieniem przez uczniów Testu Bezpieczeństwa. W wyniku podjętych działań nasza szkoła już po raz kolejny otrzymała certyfikat „Akademii Bezpiecznego Puchatka”, a uczniowie dyplomy.

Serdecznie gratulujemy!

 

Małgorzata Biliczak

 dav

 ABP CERTYFIKAT