24 czerwca nastał czas, aby oficjalnie zamknąć rok szkolny 2021/2022. Tego dnia o godzinie 9.00 uczniowei klas I - VII spokali się na szkolnym boisku, aby pożegnać się ze swoimi wychowawcami oraz koleżankami i kolegami na najbliższe dwa miesiące.

To był również doskonały moment, aby docenić najlepszych wśród najlepszych. W pierwszej kolejności zostali wyróżnieni uczniowie, którym przyznano Odznaki Klubu Szkół Przodujących:

- klasa 1a – Jagoda Glapiak, Iga Pawłowska (Artysta Roku),
- klasa 1b – Marta Szwec
- klasa 2a – Paulina Dziwis, Eldar Skyshchenko (Artysta Roku)
- klasa 2b – Milena Łomaga, Kalina Kobak (Artysta Roku)
- klasa 3a – Liliana Głąb
- klasa 3b – Grzegorz Hałasowski
- klasa 3c – Antonina Myślińska
- klasa 4a – Miłosz Zalewski,
- klasa 4b – Dalia Tsvetkova,
- klasa 5a –  Adam Malicki,
- klasa 5b – Rafał Płecha,
- klasa 6a - Zuzanna Remplakowska,
- klasa 7b – Oskar Majer – Łabuś (Artysta Roku),
- klasa 7d – Aleksandra Bardelska.

Nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy zdobyli tytuł Supermatematyka Roku, wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie "Kangur matematyczny", tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia, Czytelników Roku, a także uczniowie którzy zwyciężyli w konkursach chemicznych. Wszystkie nazwiska nagrodzonych można poznać - TU.

Należy również nadmienić, że obok sukcesów edukacyjnych możemy pochwalić się spektakularnym sukcesem soprtowym, ponieważ nasi chłopcy, pod bacznym okiem trenera Pana Bartosza Koszeli, zdobyli wicemistrzostwo w województwie w koszykówce chłopców. O ich sukcesie pisaliśmy w marcu - zobacz - i poznaj tych, którzy otrzymali wspaniałe puchary.

Podczas uroczystości nie zabrakło miejsca na przemówienia Dyrekcji Pani Krystyny Płaskoń oraz Przewodniczącej Rady Rodziców - Pani Anety Kolasińskiej - Demidowicz.

W dalszej części uczniowie udali się do sal na spotkania z wychowawcami, gdzie odebrali świadectwa, a następnie mogli rozpocząć upragnione wakacje.

Życzymy, aby były one radosne, pogodne i przede wszystkim bezpieczne.

Do zobaczenia we wrześniu!

Anna Andruszko

Fot.: P. Bartosz Paliga

DSC04121DSC04137DSC04141DSC04147DSC04154DSC04157DSC04160DSC04161DSC04165DSC04173DSC04283DSC04296