• Tekst

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21
im. Obrońców Pokoju
ul. Henryka Sienkiewicza 4

Godło PolskiGodło Polski Biuletyn informacji publicznej BIP - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna

ETR Tekst łatwy do czytania2

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 usytuowane jest przy ul. Henryka Sienkiewicza 4 w Opolu.

1. Do budynku szkoły prowadzi główne wejście znajdujące się od ulicy, są trzy stopnie schodów, z boku przy ścianie budynku są poręcze ułatwiające niepełnosprawnym wejście po schodach. Nie ma podjazdu dla wózków inwalidzkich. Od strony boiska są dwa wejścia, bez schodów, umożliwiające wjazd wózka oraz służące jako wyjścia ewakuacyjne.

2.Budynek jest czterokondygnacyjny, ma wąskie klatki schodowe, nie posiada wind osobowych, pochylni, podjazdów, platform, informacji głosowych, pętli indukcyjnych.

3.W korytarzach budynku są standardowe przejścia, z których nie może korzystać osoba niepełnosprawna.

4.Do szkoły może wejść osoba z psem asystującym.