• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

KADRA  PEDAGOGICZNA  PSP 21

 

Płaskoń Krystyna – dyrektor szkoły, język polski jako obcy

Anna Andruszko – wicedyrektor szkoły, język polski

 

Abramowicz Anna – język angielski, doradztwo zawodowe, świetlica

Arabasz Aneta – edukacja wczesnoszkolna, logopeda

Balas Ewa - świetlica

Bartoszek Elżbieta - historia

Biliczak Małgorzata - świetlica

Borkowska Anna – edukacja wczesnoszkolna, edukacja dla bezpieczeństwa

Chojna Marzena - matematyka

Chuchro Danuta – edukacja wczesnoszkolna

Dąbrowska Aleksandra - pedagog specjalny

Długosz - Jendryca Sylwia – język niemiecki

Dudzic Agnieszka - surdopedagog

Fuchs Paweł – wychowanie fizyczne

Furca Jakub - religia

Głowacka - Kubat Małgorzata - świetlica

Iwanowski Wojciech – język niemiecki

Karpińska Joanna - pedagog specjalny

Kołodziej Monika – historia, wiedza o społeczeństwie, technika

Konarska Magdalena – język polski

Koszela Bartosz – wychowanie fizyczne

Kowalczyk - Juraszek Agata – wychowanie do życia w rodzinie

Kowalska Iwona - świetlica

Krężałek-Leszczyńska Romualda - pedagog

Kwiecińska Joanna – pedagog specjalny

Lech Danuta - geografia

Łubniewska Grażyna - świetlica

Mazur – Leśniańska Aleksandra – edukacja wczesnoszkolna

Mazurek Alicja - język polski jako obcy

Muszyński Robert – fizyka, matematyka

Najdek Iwona – edukacja wczesnoszkolna, geografia

Nawara Bożena - świetlica

Nowicka-Gogolok Danuta - terapia pedagogiczna, świetlica

Oszek Magdalena – przyroda, biologia

Pawłowska Marzena - informatyka

Pobierowski Marek - muzyka

Pokuszyńska Lilla – edukacja wczesnoszkolna, język polski jako obcy

Przybylska-Boczar Anna - plastyka

Raróg Renata - matematyka

Regeńczuk Ewa – bibliotekarz, geografia

Renchen Krzysztof - religia

Ręczmień Aleksandra - surdopedagog

Sajko Czesław – wychowanie fizyczne

Saternus Aleksandra – język polski, język polski jako obcy

Schmidt Aleksandra - pedagog specjalny

Skotnicka-Husiak Agata - psycholog

Sorokowska Aleksandra - religia

Stefan Beata - świetlica

Strycharz Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna

Szegińska-Prochorec Halina – język angielski

Szul Magdalena – pedagog specjalny, gimnastyka korekcyjna

Śmiałek Anna - chemia

Tront Justyna - matematyka

Włodarczyk Sara – geografia, biologia

Wójcicka Agnieszka – język polski

Wyszyńska Ewa – język angielski

Zaskórska Sylwia – język polski

Żurek Celina – język angielski