• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

KADRA  PEDAGOGICZNA  PSP 21

 

Płaskoń Krystyna – dyrektor szkoły, język polski jako obcy

Kot Joanna – wicedyrektor szkoły, terapia pedagogiczna

 

Abramowicz Anna – język angielski, doradztwo zawodowe, świetlica

Andruszko Anna – język polski

Arabasz Aneta – edukacja wczesnoszkolna, logopeda

Bartoszek Elżbieta - historia

Biliczak Małgorzata - świetlica

Borkowska Anna – pedagog specjalny, edukacja dla bezpieczeństwa

Chojna Marzena - matematyka

Chuchro Danuta – edukacja wczesnoszkolna

Długosz-Jendryca Sylwia – język niemiecki

Dubiel Anna – muzyka, informatyka

Dudzic Agnieszka - surdopedagog

Florek Nicola - świetlica

Fuchs Paweł – wychowanie fizyczne

Furca Jakub - religia

Ganczarska-Ostręga Magdalena – wychowanie fizyczne

Iwanowski Wojciech – język niemiecki

Kołodziej Monika – historia, wiedza o społeczeństwie, technika

Konarska Magdalena – język polski

Koszela Bartosz – wychowanie fizyczne, świetlica

Kościelny Tomasz – świetlica, język angielski

Kowalczyk-Juraszek Agata – wychowanie do życia w rodzinie

Kowalska Iwona - świetlica

Krężałek-Leszczyńska Romualda - pedagog

Kwiecińska Joanna – pedagog specjalny

Łubniewska Grażyna - świetlica

Mazur –Leśniańska Aleksandra – edukacja wczesnoszkolna

Muszyński Robert – fizyka, matematyka

Najdek Iwona – edukacja wczesnoszkolna, geografia

Nowicka-Gogolok Danuta - świetlica

Olechnowicz Zdzisława – edukacja wczesnoszkolna

Oszek Magdalena – przyroda, biologia

Pawłowska Marzena - informatyka

Pokuszyńska Lilla – edukacja wczesnoszkolna, język polski jako obcy

Przybylska-Boczar Anna - plastyka

Raróg Renata - matematyka

Regeńczuk Ewa – bibliotekarz, geografia

Ręczmień Aleksandra - surdopedagog

Różańska Kamila – język niemiecki

Sajko Czesław – wychowanie fizyczne

Saternus Aleksandra – język polski, język polski jako obcy

Skotnicka-Husiak Agata - psycholog

Sorokowska Aleksandra - religia

Stefan Beata - świetlica

Strycharz Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna

Szegińska-Prochorec Halina – język angielski

Szul Magdalena – pedagog specjalny, gimnastyka korekcyjna

Śmiałek Anna - chemia

Tront Justyna - matematyka

Włodarczyk Sara – geografia, biologia

Wójcicka Agnieszka – język polski

Wyszyńska Ewa – język angielski

Zaskórska Sylwia – język polski

Żurek Celina – język angielski

Żyłka Kamil - religia