• Kontrast
  • Tekst
  • Powiększenie
  • Skalowanie treści 100%
  • Aa Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21
im. Obrońców Pokoju
ul. Henryka Sienkiewicza 4

Godło PolskiGodło Polski Biuletyn informacji publicznej BIP - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna

Godziny dostępności nauczycieli PSP 21 w Opolu w roku szkolnym 2022/2023. Nauczyciele są dostępni dla Rodziców i Uczniów w podanym terminie w pokoju nuaczycielskim, specjaliści i osoby funkcyjne w swoich gabinetach.

 

W tygodniach zebrań i konsultacji nie ma n. w. godzin dostępności.

Nauczyciele dostępni są w danym dniu zebrania/konsultacji.

 

   

Dzień tygodnia

Godziny od… do….

1.      

Abramowicz Anna

poniedziałek

piątek

14.30 - 15.00

7.30 - 8.00

2.      

Andruszko Anna

piątek

7.00 - 8.00

3.      

Bartoszek Elżbieta

poniedziałek

czwartek

7.30 – 8.00

7.30 – 8.00

4.      

Bawełkiewicz Krzysztof

środa

7.00 - 8.00

5.      

Berdechowska Olga

wtorek

16.15 – 17.15

6.      

Borkowska Anna

poniedziałek

13.30 – 14.30

7.      

Chojna Marzena

wtorek

13.30 – 14.30

8.      

Chuchro Danuta

środa

13.30 – 14.30

9.   

Dąbrowska Aleksandra

piątek

7.30 – 8.30

10.   

Długosz-Jendryca Sylwia

czwartek

14.25 – 15.25

11.   

Dudzic Agnieszka

pierwszy wtorek miesiąca

14.30 – 15.30

12.   

Fuchs Paweł

wtorek

13.30 – 14.30

13.   

Iwanowski Wojciech

czwartek

14.25 – 15.25

14.   

Janeta Agnieszka

środa

7.00 – 8.00

15.   

Karpińska Joanna

wtorek

13.30 – 14.30

16.   

Kiełkowicz Aleksandra

czwartek

piątek

14.25 – 15.25

14.25 – 15.25

17.   

Kołodziej Monika

środa

14.30 – 15.30

18.   

Konarska Magdalena

poniedziałek

wtorek

7.30 – 8.00

7.30 – 8.00

19.   

Koszela Bartosz

poniedziałek

14.30 – 15.30

20.   

Kot Joanna

wtorek

13.30 – 14.30

21.   

Kowalczyk-Juraszek Agata

co drugi wtorek

15.20 – 15.50

22.   

Kowalska Iwona

środa

16.30 – 17.30

23.   

Kowczyk Agnieszka

poniedziałek

15.20 – 16.20

24.   

Krężałek-Leszczyńska

środa

14.30 – 15.30

25.   

Kuklak Krystyna

poniedziałek

14.30 – 15.00

26.   

Kwiecińska Joanna

wtorek

czwartek

13.30 – 14.00

13.30 – 14.00

27.   

Lech Danuta

środy parzyste

14.25 – 15.25

28.   

Łapczyński Krzysztof

środa

14.35 – 15.35

29.   

Łubniewska Grażyna

środa

czwartek

16.30 – 17.00

16.30 – 17.00

30.   

Mazur –Leśniańska

poniedziałek

15.20 – 16.20

31.   

Najdek Iwona

środa

czwartek

7.300 – 8.00

15.30 – 16.00

32.   

Nowicka-Gogolok Danuta

poniedziałek

14.25 – 15.25

33.   

Oszek Magdalena

poniedziałek

14.30 – 15.30

34.   

Pawłowska Marzena

środa

piątek

7.30 – 8.00

7.30 – 8.00

35.   

Płaskoń Krystyna

poniedziałek

czwartek

7.30 – 8.00

7.30 – 8.00

36.   

Pokuszyńska Lilla

poniedziałek

14.30 – 15.30

37.   

Przybylska-Boczar Anna

poniedziałek

13.40 – 14.30

38.   

Raróg Renata

wtorek

7.00 – 8.00

39.   

Regeńczuk Ewa

czwartek

15.00 – 16.00

40.   

Ręczmień Aleksandra

pierwszy wtorek miesiąca

15.30 – 16.30

41.   

Sajko Czesław

środa

15.30 – 16.30

42.   

Schmidt Aleksandra

poniedziałek

7.00 – 8.00

43.   

Skotnicka-Husiak Agata

wtorek

7.00 – 8.00

44.   

Sorokowska Aleksandra

poniedziałek

14.25 – 15.25

45.   

Stefan Beata

poniedziałek

16.30 – 17.30

46.   

Strycharz Małgorzata

poniedziałek

środa

16.30 – 17.00

7.20 – 7.50

47.   

Szegińska-Prochorec

piątek

13.40 – 14.40

48.   

Szul Magdalena

środa

13.30 – 14.30

49.   

Śmiałek Anna

środa

czwartek

7.30 – 8.00

16.05 – 16.35

50.   

Tęczar Grzegorz

wtorek

15.20 – 16.20

51.   

Tront Justyna

wtorek

13.30 – 14.30

52.   

Wójcicka Agnieszka

wtorek

14.30 – 15.30

53.   

Wyszyńska Ewa

poniedziałek

13.30 – 14.30

54.   

Zaskórska Sylwia

wtorek

13.30 – 14.30

55.   

Żurek Celina

środa

14.35 – 15.35

 56. Walasek Jadwiga poniedziałek 10.40 - 11.40

 

 

 

 

facebook

facebook

facebook