W ramach realizacji projektu Odblaskowa Szkoła uczniowie PSP 21odwiedzili Dom Złotej Jesieni w Opolu i przypomnieli seniorom jak ważne jest być widocznym nawet po zmroku na drogach, chodnikach, ścieżkach dla rowerów 🙂 a później pomogli wykonać seniorom własne odblaski. Były wspólne tańce, muzykowanie, warsztaty - pełna integracja 💗
Zapraszamy do przeczytania artykułu opublikowanego na łamach NTO oraz dołączenia do kolejnych działań – bo bezpieczeństwo tworzymy wspólnie!



